Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LISA LARSON, "Moses", figurin, stengods, i form av liggande katt, svart glasyr, signerad Lisa L. K-studion, Gustavsberg, höjd ca 15, längd ca 28 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
841527
2020-11-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner