Evert färhm oljemålning

Evert färhm oljemålning
Evert färhm oljemålning
Evert färhm oljemålning
Evert färhm oljemålning
Evert färhm oljemålning
Evert färhm oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EVERT FÄRHM, figurer framför fönster, signerad samt daterad -60, olja på pannå, ca 45x54 cm

841550

2020-11-24