Kjell Sörensen Ringi olja

Kjell Sörensen Ringi olja
Kjell Sörensen Ringi olja
Kjell Sörensen Ringi olja
Kjell Sörensen Ringi olja
Kjell Sörensen Ringi olja
Kjell Sörensen Ringi olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL SÖRENSEN RINGI (1939-2010): Surrealistiskt motiv, olja på duk, signerad K.S. Ringi, 33x24 cm

841577

2020-11-21