Christian Asmussen oljemålning
2020-11-24
841582
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CHRISTIAN ASMUSSEN (1873-1940): Motiv från Köpenhamn, signerad, olja på duk, ca 50x67 cm