Christian Asmussen oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTIAN ASMUSSEN (1873-1940): Motiv från Köpenhamn, signerad, olja på duk, ca 50x67 cm

841582

2020-11-24