Damarmbandsur 14 k guld
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DAMARMBANDSUR, 14 k guld, manuellt urverk, 1930-tal, armband, 18 k guld, Thulins Eftr Urhandels AB, Stockholm 1936, säkerhetskedja ej öppningsbar, total vikt ca 15 g
Boett med inskription, verket går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med sprickor och gulnat, bucklor
841601
2020-11-18