Armband clips ring brosch silver
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBAND, CLIPS, 1 par, sterlingsilver, cabochonslipade malakiter, lås med dekor av blomma, stämplade N.E. From, Denmark, längd 18,5 cm, vikt ca 31 g
BROSCH, med malakit, RING, silver, cabochonslipad grön sten, 1950-tal, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt 12,7 g
841610
2020-11-18