Armband clips ring brosch silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBAND, CLIPS, 1 par, sterlingsilver, cabochonslipade malakiter, lås med dekor av blomma, stämplade N.E. From, Denmark, längd 18,5 cm, vikt ca 31 g
BROSCH, med malakit, RING, silver, cabochonslipad grön sten, 1950-tal, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt 12,7 g

841610

2020-11-18