Jenni Porkka "Diamonds"

Jenni Porkka
Jenni Porkka
Jenni Porkka
Jenni Porkka

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JENNI PORKKA, samtida, "Diamonds", signerad och daterad Jenni 2020 á tergo, numrerad 16/100, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 42x59 cm

Ej examinerad ur ramen

841615

2020-11-23