Jean-Pierre Cassigneul färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN- PIERRE CASSIGNEUL (född 1935): Kvinna vid havet, signerad Cassigneul, 36/160, färglitografi, ca 75x56 cm

841619

2020-11-18