Glasservis Helga

Glasservis Helga
Glasservis Helga
Glasservis Helga
Glasservis Helga

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASSERVIS, 42 dlr, "Helga, Orrefors, klar glasmassa, slipad dekor 1900-tal, bestående av: 6 rödvinsglas, 6 vitvinsglas, 6 desertvinsglas, 6 selterglas, 5 snapsglas, 6 likör, 6 vattenglas, 1 flaska med propp, 2 skålar av annan dekor/tillverkning medföljer

Enstaka nagg kan förekomma

841637

2020-11-24