Ljusstakar 1700-tal

Ljusstakar 1700-tal
Ljusstakar 1700-tal
Ljusstakar 1700-tal
Ljusstakar 1700-tal
Ljusstakar 1700-tal
Ljusstakar 1700-tal
Ljusstakar 1700-tal
Ljusstakar 1700-tal
Ljusstakar 1700-tal
Ljusstakar 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, gustavianska, trä med ljuspipor i mässing, fot i marmor, höjd ca 25,5 cm

Slitage, nagg förekommer

841640

2020-11-17