ALESSANDRO MENDIN
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALESSANDRO MENDINI, korkskruvar, 18 st, för Alessi, Italien, porlykromt handmålad dekor, plastmaterial samt förkromade detaljer, samtliga numrerade samt daterade undertill, stämplade i godset Alessi, höjd ca 21 cm
Smärre slitage, framstår som oanvända
841646
2020-11-19