Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOFFERTAR, 2 st, sk Amerikakoffertar, 1900-talets början, höjd ca 36, 89x56 cm respektive höjd 46, 79x51 cm
Bruksslitage, smärre skador, nycklar saknas
841651
2020-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här