Koffertar

Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOFFERTAR, 2 st, sk Amerikakoffertar, 1900-talets början, höjd ca 36, 89x56 cm respektive höjd 46, 79x51 cm

Bruksslitage, smärre skador, nycklar saknas

841651

2020-11-21