Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OTTO SCHULZ, Boet, fotpall, 1930-tal, björk, delvis klädd med blå galon, sittdynan klädd med blå plysch, dekor av pärlspik, längd 69 cm, bredd 29 cm, höjd 49 cm.
Bruksslitage.
841658
2020-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här