Otto Schultz Boet

Otto Schultz Boet
Otto Schultz Boet
Otto Schultz Boet
Otto Schultz Boet
Otto Schultz Boet
Otto Schultz Boet

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTO SCHULZ, Boet, fotpall, 1930-tal, björk, delvis klädd med blå galon, sittdynan klädd med blå plysch, dekor av pärlspik, längd 69 cm, bredd 29 cm, höjd 49 cm.

Bruksslitage.

841658

2020-12-05