Carolina Gynning oljemålning

Carolina Gynning oljemålning
Carolina Gynning oljemålning
Carolina Gynning oljemålning
Carolina Gynning oljemålning
Carolina Gynning oljemålning
Carolina Gynning oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

CAROLINA GYNNING (född 1978): "Love me tender", signerad och daterad -09, akryl på duk med collage, ca 100x85 cm

841664

2020-11-17