Mac Hamilton akvarell

Mac Hamilton akvarell
Mac Hamilton akvarell
Mac Hamilton akvarell
Mac Hamilton akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAC HAMILTON (född 1952): Stilleben, signerad Hamilton, numrerad 128/220, bladmått ca 58x38 cm

Ej examinerad ur ram

841666

2020-11-24