Byrå 5-lådig 1950-tal

Byrå 5-lådig 1950-tal
Byrå 5-lådig 1950-tal
Byrå 5-lådig 1950-tal
Byrå 5-lådig 1950-tal
Byrå 5-lådig 1950-tal
Byrå 5-lådig 1950-tal
Byrå 5-lådig 1950-tal
Byrå 5-lådig 1950-tal
Byrå 5-lådig 1950-tal
Byrå 5-lådig 1950-tal
Byrå 5-lådig 1950-tal
Byrå 5-lådig 1950-tal
Byrå 5-lådig 1950-tal
Byrå 5-lådig 1950-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ, 5-lådig, 1950-tal, fanér i ek, bär märkning på baksida, höjd ca 96, 106x48 cm

Nyckel saknas, slitage, handtag i behov av översyn

841688

2020-11-29