Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
BOKHYLLA, modell "Roxen", för IKEA, 1950/60-tal, tekafanér samt svärtade gavlar, höjd ca 175, 100x35 cm, nyckel finns
Bruksslitage, fanérskador i form av repor
841690
2020-11-28