Jasper Johns
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JASPER JOHNS, konstmapp, specialutgåva, , daterad 1990, 12 målningar som visades på Helan Wetterling Gallery 1990, har samlats i en exklusivt utformad mapp som trycktes i endast 500 ex. 33x33 cm, bomullsvantar/skyddshandskar medföljer
Skador: Smärre slitage, låda med skador
Smärre slitage, låda med skador
841705
2020-11-28