Jasper Johns

Jasper Johns
Jasper Johns
Jasper Johns
Jasper Johns
Jasper Johns
Jasper Johns
Jasper Johns
Jasper Johns
Jasper Johns
Jasper Johns
Jasper Johns
Jasper Johns

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

JASPER JOHNS, konstmapp, specialutgåva, , daterad 1990, 12 målningar som visades på Helan Wetterling Gallery 1990, har samlats i en exklusivt utformad mapp som trycktes i endast 500 ex. 33x33 cm, bomullsvantar/skyddshandskar medföljer
Skador: Smärre slitage, låda med skador

Kuntoraportti

Smärre slitage, låda med skador

841705

Päivämäärä:

2020-11-28