Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JOSÈ ORTEGA (1921-1990) Komposition med madonna, signerad samt E A, litografi, ca 88x62 cm
Zustandsbeschreibung
841728
2020-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner