Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1960/70-tal, underrede i teak, skiva med infällda stenar, höjd ca 50, 150x61 cm

Ytskador

841731

2020-11-18