SOffbord

SOffbord
SOffbord
SOffbord
SOffbord
SOffbord
SOffbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD/BÄNK, 1960-tal, teak, höjd ca 38, 160x80 cm

Senare avkapade ben, bruksslitage

841747

2020-11-28