Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOFFBORD/BÄNK, 1960-tal, teak, höjd ca 38, 160x80 cm
Senare avkapade ben, bruksslitage
841747
2020-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här