Serveringsvagn i ek
2020-11-28
841753
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, ek, undertill med plats för flaskor, höjd ca 70, 73x48 cm
Bruksslitage