Handkolorerade gravyrer England 5+1

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAVYRER, handkolorerade, 5 st, (två ramar), England, tidigt 1800-tal, ca 11x7 cm vardera, samt 1 litografiskt tryck, "Boberg Drottningholm", bildmått ca 29x22 cm

841776

2020-11-28