Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AEG MIGNON, skrivmaskin, 1910-tal, svartlackerad, höjd ca 18, 30x24 cm
Brukslitage
841779
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här