Soffa 1960-tal

Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, märkt "Sambo", 1960-tal, 3- sits, lösa rygg- och sittplymåer, klädsel i konstskinn, sitthöjd 42, längd 206x85 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage

841784

2020-11-28