Torun Bjurman "Vi"

Torun Bjurman
Torun Bjurman
Torun Bjurman
Torun Bjurman

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TORUN BJURMAN (född 1970): "Vi", olja på duk på pannå, monogramsignerad TB, ca 31x72 cm

Ingår i temaauktionen "Konst av Torun Bjurman"

Oramad

841789

2020-11-27