Oljemålning kopia

Oljemålning kopia
Oljemålning kopia
Oljemålning kopia
Oljemålning kopia
Oljemålning kopia
Oljemålning kopia

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅLNING föreställande munkar i klostermiljö, kopia utförd av A Melin 1879, olja på duk, ca 45x60 cm

Omfattande krackelyr och partiella färgsläpp

841791

2020-11-28