Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, monogramsignerad OÄ och daterad 26.06.02, ca 17x16,5 cm,
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
841809
2020-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här