Olle Ängkvist En konstsamlares hem
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, monogramsignerad OÄ och daterad 26.06.02, ca 17x16,5 cm,
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Kuntoraportti
841809
Päivämäärä:
2020-11-28