Olle Ängkvist En konstsamlares hem

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, monogramsignerad OÄ och daterad 26.06.02, ca 17x16,5 cm,

PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.

Kuntoraportti

841809

Päivämäärä:

2020-11-28