Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
MONA HUSS WALIN(född 1944): komposition, signerad och daterad M Huss W -8, numrerad 115/460, färglitografi, bildmått ca 50x43 cm
fuktskada utanför bildytan, ej examinerad ur ram
841810
2020-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här