Mona Huss Walin litografi

Mona Huss Walin litografi
Mona Huss Walin litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MONA HUSS WALIN(född 1944): komposition, signerad och daterad M Huss W -8, numrerad 115/460, färglitografi, bildmått ca 50x43 cm

fuktskada utanför bildytan, ej examinerad ur ram

841810

2020-11-28