Hörnskåp i engelsk stil

Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil
Hörnskåp i engelsk stil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, engelsk stil, 1900-tal, två sektioner med skåp, fanér, höjd ca 175, bredd 65, djup ca 40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämningen, lås fungerar ej

841811

2020-11-28