Filip Wahlström oljemålning
Vollendet
2020-11-28
841821
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FILIP WAHLSTRÖM (1895-1972), olja på duk uppklistrad på pannå, "Gråberget och Färgenäs", monogramsignerad och daterad 1962, ca 65x53 cm
Bruksslitage