Filip Wahlström oljemålning

Filip Wahlström oljemålning
Filip Wahlström oljemålning
Filip Wahlström oljemålning
Filip Wahlström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FILIP WAHLSTRÖM (1895-1972), olja på duk uppklistrad på pannå, "Gråberget och Färgenäs", monogramsignerad och daterad 1962, ca 65x53 cm

Bruksslitage

841821

2020-11-28