Damskrivbord nyrenässans
Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
DAMSKRIVBORD,1900-talets första hälft, nyrenässans, valnötsfanér, svarvade ben, två lådor med mässingsbeslag i jugend, höjd ca 77, 53x 89 cm
Bruksslitage, något maskstunget bak, delvis blekt skiva, ostadigt, saknar nyckel
841827
2020-11-21