Damskrivbord nyrenässans

Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans
Damskrivbord nyrenässans

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD,1900-talets första hälft, nyrenässans, valnötsfanér, svarvade ben, två lådor med mässingsbeslag i jugend, höjd ca 77, 53x 89 cm

Bruksslitage, något maskstunget bak, delvis blekt skiva, ostadigt, saknar nyckel

841827

2020-11-21