Mat- och kaffeservis Rosenthal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAT- OCH KAFFESERVIS, 54 delar, porslin, Rosenthal, 8 kaffekoppar med fat, 10 tekoppar med fat, 10 assietter, 9 förrättstallrikar, 12 mattallrikar, 3 kaffekanna, 1 tekanna, 1 sockerksål med lock, 1 gräddkanna samt 1 uppläggningsfat.

Mindre bruksslitage, uppläggningsfatet med nagg.

841828

2020-11-30