Maud Fredin Fredholm vas

Maud Fredin Fredholm vas
Maud Fredin Fredholm vas
Maud Fredin Fredholm vas
Maud Fredin Fredholm vas
Maud Fredin Fredholm vas
Maud Fredin Fredholm vas
Maud Fredin Fredholm vas
Maud Fredin Fredholm vas
Maud Fredin Fredholm vas
Maud Fredin Fredholm vas
Maud Fredin Fredholm vas
Maud Fredin Fredholm vas
Maud Fredin Fredholm vas
Maud Fredin Fredholm vas

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAUD FREDIN FREDHOLM, vas, "Vår", stengods, Bo Fajans, signerad Maud, Bo 8003, höjd 53 cm

Spricka, nagg

841846

2020-11-18