Anders Petersen fotografiskt tryckt samt bok
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS PETERSEN (Sverige, Född 1944): fotografiskt tryckt, 18 x 24 cm, efter fotografi från "Café Lehmitz", samt bok, 2013, förlag Max Ström, båda signerade och numrerad 65/77, bokens mått 31 x 23 cm.
841850
2020-11-29