Anders Fogelin oljemålning

Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): "På Nyårsnatten", olja på duk, signerad, ca 54x47 cm

841852

2020-11-28