NILS G. STENQVIST

NILS G. STENQVIST
NILS G. STENQVIST
NILS G. STENQVIST
NILS G. STENQVIST
NILS G. STENQVIST
NILS G. STENQVIST

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILS G. STENQVIST (1934-2005): komposition, signerad NGS samt a tergo, olja på duk, ca 72x61 cm

liten duklagning med retusch

841853

2020-11-28