Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NILS G. STENQVIST (1934-2005): komposition, signerad NGS samt a tergo, olja på duk, ca 72x61 cm
liten duklagning med retusch
841853
2020-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här