Parti silverskedar

Parti silverskedar
Parti silverskedar
Parti silverskedar
Parti silverskedar
Parti silverskedar
Parti silverskedar
Parti silverskedar
Parti silverskedar
Parti silverskedar
Parti silverskedar
Parti silverskedar
Parti silverskedar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PARTI SILVER, 14 dlr, 1900-tal, bestående av: coaster, bägare serviettring, saltkar, dosa, ram mm. total vikt ca 500 g

Åldersrelaterad slitage, gravyr, repor, bucklor

841864

2020-11-30