Sportstugemöbler

Sportstugemöbler
Sportstugemöbler
Sportstugemöbler
Sportstugemöbler
Sportstugemöbler
Sportstugemöbler
Sportstugemöbler
Sportstugemöbler

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPORTSTUGEMÖBLER, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av 4 stolar samt 1 bord, stomme i furu, snidad dekor, bordets höjd ca 75, 135x74, samt två iläggsskivor vardera ca 34,5, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

841869

2020-11-24