Tallrikar Kina
2020-11-24
841872
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TALLRIKAR, 3 st., Kina, 1800-tal, familie verde samt imari, diameter ca 22-23 cm
NAgg på familie verde tallriken, bruks och åldersrelaterat slitage