Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GEVÄR, nordafrika, 1700-/1800-tal, miqueletlås, beslag och inläggningar i silver, låset folierat med förgyllt silver, kolv med graverat ben, längd ca 152 cm
Visst dekorbortfall
841876
2020-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här