Gevär miqueletlås

Gevär miqueletlås
Gevär miqueletlås
Gevär miqueletlås
Gevär miqueletlås
Gevär miqueletlås
Gevär miqueletlås
Gevär miqueletlås
Gevär miqueletlås
Gevär miqueletlås
Gevär miqueletlås
Gevär miqueletlås
Gevär miqueletlås

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEVÄR, nordafrika, 1700-/1800-tal, miqueletlås, beslag och inläggningar i silver, låset folierat med förgyllt silver, kolv med graverat ben, längd ca 152 cm

Visst dekorbortfall

841876

2020-11-29