Kamferkista Kina

Kamferkista Kina
Kamferkista Kina
Kamferkista Kina
Kamferkista Kina
Kamferkista Kina
Kamferkista Kina
Kamferkista Kina
Kamferkista Kina
Kamferkista Kina
Kamferkista Kina
Kamferkista Kina
Kamferkista Kina

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal, rikligt träskuren dekor, mässingsbeslag, höjd ca 59, 104x52 cm

Slitage, torksprickor, nyckel saknas

841877

2020-11-21