Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal, rikligt träskuren dekor, mässingsbeslag, höjd ca 59, 104x52 cm
Slitage, torksprickor, nyckel saknas
841877
2020-11-21