Soffa Empire

Soffa Empire
Soffa Empire
Soffa Empire
Soffa Empire
Soffa Empire
Soffa Empire
Soffa Empire
Soffa Empire
Soffa Empire
Soffa Empire

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, fanérad i mahogny, Ryssland, 1800-talets första hälft, empire, klädsel med mönster av lagerkransar, längd ca 187, sitthöjd 50, sidodjup 70 cm

Ytskador, sprickor, smärre fanerbortfall

841878

2020-11-22