Soffa Empire
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, fanérad i mahogny, Ryssland, 1800-talets första hälft, empire, klädsel med mönster av lagerkransar, längd ca 187, sitthöjd 50, sidodjup 70 cm
Ytskador, sprickor, smärre fanerbortfall
841878
2020-11-22