Konsolbord med marmorskiva

Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLBORD, empirestil, marmorskiva, spegelglas, björk, låda i sarg, höjd ca 75, 46x33 cm

Skador, slitage

841899

2020-11-29