Stolar Galleri Stolen

Stolar Galleri Stolen
Stolar Galleri Stolen
Stolar Galleri Stolen
Stolar Galleri Stolen
Stolar Galleri Stolen
Stolar Galleri Stolen
Stolar Galleri Stolen
Stolar Galleri Stolen
Stolar Galleri Stolen
Stolar Galleri Stolen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GALLERI STOLEN, stolar, 4 st, pall, lackerade, stoppad sits, läderklädsel, undertill märkning, sitthöjd ca 46 cm

Brukslitage, ytskador

841912

2020-11-19